Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Попри складні погодні умови будівництво магістрального водогону триває цілодобово

Попри складні погодні умови будівництво магістрального водогону триває цілодобово

Сніг, крижаний дощ та морози – в таких умовах цілодобово працюють будівельники над спорудженням магістрального водогону в Дніпропетровській області.

 Наразі виконують роботи на насосних станціях, камерах обслуговування, проколах під дорогами. Додалась і додаткова робота: необхідно збивати лід з арматури, обігрівати бетонні конструкції. Після танення льоду та снігу відкачають воду.

Магістральний водогін – це один з найважливіших проєктів Агентства відновлення. Його протяжність становить 145 кілометрів (понад 300 км трубопроводу в одну нитку). Уже влаштували 93% трубопроводу. На трьох ділянках водогону працює майже 1000 людей та 400 одиниць техніки.

Агентство відновлення почало працювати над проєктом з перших днів після підриву Каховської ГЕС. Паралельно з проєктуванням розпочалося будівництво.

Тим часом на кожній із ділянок працюють інженери-консультанти та представники незалежного технагляду. Окремо за сприяння Проєкт USAID "Економічна підтримка України" буде проведено комплексний технічний аудит проєктної документації на будівництво усіх трьох ділянок водогону.

Усі звіти разом із результатами аудиту та експертизи, а також кошторисами для кожного виду матеріалів будуть оприлюднені одразу після проходження експертизи.

Нагадуємо, що через підрив росіянами Каховської ГЕС близько мільйона людей з Кривого Рогу, Марганця, Нікополя, Томаківки, Покровська, Мар’янського та інших прилеглих населених пунктів залишилися без води.