Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Врегулювання забудови в межах смуги відведення

Врегулювання забудови в межах смуги відведення

Працюємо над безпечним і прозорим використанням смуги відведення автомобільних доріг загального користування державного значення. До робочої групи увійшли представники Агентства і Служб відновлення в областях, Національного інституту розвитку інфраструктури та консультанти, залучені USAID.

  • Чому це важливо? Ми виявили численні факти самочинного влаштування заїздів, виїздів, об’єктів дорожнього сервісу в межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування державного значення, влаштованих з порушеннями будівельних норм. Це призводить до збільшення кількості ДТП.
  • Чому так відбувається? Наразі порядку видачі дозволів не існує, що породжує корупційні ризики, а також численні порушення будівельних норм, погіршення безпеки руху і збільшення кількості ДТП.

Робоча група напрацьовує зміни до Закону України “Про автомобільні дороги”. Участь у засіданні Робочої групи також взяли представники Державної інспекції архітектури та містобудування України, Національної поліції України.

Якщо вам відомо про самочинно влаштованні заїзди, виїзди, об’єкти дорожнього сервісу в межах смуги відведення – будь-ласка, повідомте нам листом на uds@restoration.gov.ua. В темі листа вкажіть: об’єкти дорожнього сервісу.