Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » 13 - 19 травня Тиждень безпеки дорожнього руху

13 - 19 травня Тиждень безпеки дорожнього руху

13 - 19 листопада проводимо заходи для покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності на дорогах державного значення Дніпропетровської області.

Що заплановано?

• Заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху в місцях розташування шкільних закладів, на маршрутах пересування автобусів, пішохідного руху, на ділянках автодоріг з підвищеною небезпекою та на маршрутах пересування шкільних автобусів;

• Позапланова інвентаризація технічних засобів регулювання дорожнього руху на об’єктах дорожньої інфраструктури. В разі виявлення фактів відсутності дорожніх знаків, їх недостатньої видимості, пошкоджень конструкцій, втрати естетичного вигляду - будуть вжиті заходи по ліквідації таких недоліків.

Довідково:

Тиждень безпеки дорожнього руху проводиться у рамках Другого Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху 2021-2030 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН А/74/L.86 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі». Мета - недопущення виникнення аварійних ситуацій особливо на ділянках автомобільних доріг загального користування державного значення в місцях наближення територій учбових закладів, місць концентрації ДТП, на підходах до залізничних переїздів та проведення дорожніх робіт.