Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » про проведення Тижня з безпеки дорожнього руху

в період з 11 по 17 травня 2026 року

про проведення Тижня з безпеки дорожнього руху

в період з 11 по 17 травня 2026 року

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

про проведення Тижня з безпеки дорожнього руху

в період з 11 по 17 травня 2026 року на автомобільних дорогах загального користування державного значення

у Дніпропетровській області.

 

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Дніпропетровській області є балансоутримувачем автомобільних доріг загального користування державного значення і несе відповідальність за їх експлуатаційний стан та безпеку дорожнього руху.

У рамках проведення Другого Десятиліття дій із забезпечення безпеки дорожнього руху 2021-2030 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН А/74/L.86 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», відповідно до листа Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України від 04.05.2026 року №1786/2/07-01/02.2/12, а також з метою недопущення виникнення аварійних ситуацій особливо на ділянках автомобільних доріг загального користування державного значення в місцях наближення територій учбових закладів, МК ДТП, на підходах до ЗП, проведення дорожніх робіт і т.ін. пройде перший етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху в умовах воєнного стану.

У вказаний період Службою заплановано ряд заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху в місцях розташування шкільних закладів, на маршрутах пересування автобусів, пішохідного руху, на ділянках автодоріг з підвищеною небезпекою тощо.

Також буде проведена позапланова інвентаризація технічних засобів регулювання дорожнього руху на об’єктах дорожньої інфраструктури. В разі виявлення фактів відсутності дорожніх знаків, їх недостатньої видимості, пошкоджень конструкцій, втрати естетичного вигляду і т.д. будуть вжиті заходи по ліквідації таких недоліків.

Служба звертається до всіх учасників дорожнього руху долучитись до проведення Тижня з безпеки ДР у вказаний період і не тільки, суворо дотримуватись вимог ПДР, бути толерантними один до одного, не допускати випадків неповаги учасників дорожнього руху один до одного, тим більше до дітей.

Сподіваємось на розуміння та плідну співпрацю.

Бажаємо всім учасникам дорожнього руху безаварійних, безпечних та комфортних поїздок і пересувань.