Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Про Службу » Про нас

Про нас

У зону відповідальності Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Дніпропетровській області  входять:  транспортна інфраструктура, будівництво і реконструкція житлових об’єктів, об’єктів соціальної сфери, громадського призначення, ЖКГ, енергетичної інфраструктури, захисних споруд тощо. 

Ми працюємо над збором та аналізом інформації про спричинені російською агресією руйнування та потреби у відновленні в кожній окремо взятій області.

Служба  є структурним підрозділом Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, підтримує діяльність Агентства, забезпечує експертизу, нагляд, прозорі та ефективні процедури закупівель в межах проєктів у Дніпропетровській області. 

Водночас Служба є головним помічником органів місцевого самоврядування і допомагатиме їм готувати проєкти відновлення та післявоєнної відбудови. 

Трансформація Служби відновлення передбачає розвиток на основі затверджених Агентством відновлення процедур, принципів та підходів. зокрема, створення в Службі Антикорупційного офісу.  Він відповідатиме за впровадження найкращих антикорупційних практик та внутрішнього контролю за їх дотриманням.